Гідрогелева плівка BLADE Hydrogel Screen Protection


Захисна плівка BLADE Hydrogel Screen Protection

   

   Захисна плівка BLADE Hydrogel Screen Protection виготовляється у Кореї. Розроблено з урахуванням усіх особливостей сучасних смартфонів. При виробництві враховується ступінь закруглення екрану, а також кількість вирізів та датчиків у ньому.

    Захисна плівка BLADE зберігає повну чутливість сенсора та сканера відбитка пальців у порівнянні із захисним склом. Плівка самовідновлюється після подряпин і потертостей протягом 24 годин, не тріскається, як скло.

   Широкий асортимент плівок BLADE задовольнить потребу кожного покупця.

Основні види плівок:

  • Защитная пленка BLADE Hydrogel Screen Protection Pro

     PRO - Самовідновлюється, за міцністю та захисними властивостями відноситься до плівок преміум класу. Завдяки підвищеному вмісту клею ідеально підходить для смарфонів з EDGE дисплеями, оскільки міцно тримається на їх поверхні. Товщина 0,16 мм.

  • Защитная пленка BLADE Hydrogel Screen Protection Basic

     BASIC -  Має високу еластичність, підвищену міцність і доступну ціну. Підходить для всіх типів пристроїв, крім телефонів із EDGE дисплеями. Товщина 0,14 мм.

  • Защитная пленка BLADE Hydrogel Screen Protection Lite

     MATT - Належить до плівок бюджетного сегменту. Підходить для захисту екрана та задньої частини смартфона або інших гаджетів, які не піддаються постійним падінням та ударам. Товщина 0,16 мм.

Чим плівка краще за скло?

 - Гідрогелева плівка не тріскається і відновлюється після подряпин і потертостей на відміну від скла.


 - Майже в 2 рази тонше скла: товщина плівки 0,18 мм, стандартна товщина скла 0,30 мм. Зберігає повну чутливість сенсора та сканера відбитка пальців, а захисне скло може обмежувати ці можливості.

 - Покриває навіть вигнуті краї телефону, ви можете наклеїти плівку на задній корпус, боки та камеру. Скло захищає лише екран та відстає від дисплея з вигнутими краями.

Чи на всі смартфони є плівки?

 - У базі плоттера є понад 7000 моделей для нових та застарілих, топових та непопулярних смартфонів. Нові моделі завантажуються автоматично. Якщо у вас є індивідуальні запити, ми додамо вам потрібну модель протягом 3 днів.


Процес виготовлення плівки на вашому смартфоні 


Відео інструкція з поклейки гідрогелевої плівки