• Гидрогель
  • Гидрогель

Захисні стекла і плівки для смартфонів TECNO


Показано з 1 по 25 из 50 (всього 2 сторінок)
Захисні стекла і плівки для смартфонів TECNO

Для оптимального захисту девайса, у запобігання дорогого ремонту, категорично рекомендується іcпользованіе захисного скла.

    На даний момент на ринку мобільних аксесуарів представлено величезний вибір захисних рішень від різних виробників, це прості захисні плівки, силіконові плівки, акрилові або пластикові гнучкі плівки. Але, як показала практика, найкращим захистом є саме скло. Його основним завданням є поглинання енергії удару, і розсіювання її по всій поверхні екрану телефону. Розбиваючись, даний вид захисту зберігає ваш смартфон. Адже заміна цього аксесуара набагато дешевше ніж ремонт пристрою.

    Дане скло для TECNO - це відмінне рішення для захисту дисплея від подряпин, тріщин, сколів і виготовлено з загартованого скла, має досить високу міцність, щоб захистити падінні на підлогу або від побутових ударів. У той же час, скло (Tempered Glass) тонке і невидиме на дисплеї. Воно не впливає на чутливість сенсора пристрою. Також, матеріал, з якого виготовлено скло, не впливає на передачу кольору. Захисне скло - це якісний аксесуар, який допоможе уникнути заміни екрану телефону, збереже дисплей вашого смартфона в первісному вигляді. Основною перевагою цього рішення можна вважати той факт, що встановити його на екран можна самостійно в домашніх умовах.

Основні переваги захисного скла для TECNO:

 - Хороша комплектація.

 - Безпечне для вашого здоров'я!

 - Чи не спотворює передачу кольору.