• Гидрогель
  • Гидрогель

Захисні стекла і плівки для смартфонів ZTE


Показано з 1 по 11 из 11 (всього 1 сторінок)
Захисні стекла і плівки для смартфонів ZTE

Для чого існують захисні стекла і плівки для телефонів ZTE?

    Швидкий розвиток соціальних мереж, стрімке витіснення класичних засобів і способів комунікації мобільними пристроями, сприяє тому що смартфон став невід'ємною частиною повсякденного життя сучасної людини. Як наслідок, гостро постає питання про те як захистити ваш смартфон від постійного використання. На щастя рішення є !. Це захисне скло, яке є кращим захистом дисплея смартфона.

    Дане скло для ZTE - це відмінне рішення для захисту екрану від тріщин, сколів, подряпин і виготовлено з загартованого скла, має досить високу міцність, щоб захистити дисплей смартфона при падінні. У той же час, скло (Tempered Glass) тонке і невидиме на екрані. Воно абсолютно не впливає на чутливість сенсора пристрою. Також, матеріал, з якого виготовлено захисне скло, не впливає на передачу кольору. Захисне скло - це якісний аксесуар, який допоможе уникнути заміни екрану смартфона, збереже дисплею його первинний зовнішній вигляд.

    Головною перевагою цього рішення необхідно вважати той факт, що поклеїти його на дисплей можна самостійно в домашніх умовах.

Основні переваги захисного скла для ZTE:

 - Відмінний олеофобним покриття.

 - Міцне і гнучке.

 - Чи не спотворює передачу кольору.