• Гидрогель
  • Гидрогель

Захисне скло і плівка для смартфона Infinix


Показано з 1 по 3 из 3 (всього 1 сторінок)
Захисне скло і плівка для смартфона Infinix

Чому необхідно захищати екран смартфона Infinix?

    Швидкий розвиток соціальних мереж, стрімке витіснення класичних засобів і способів комунікації мобільними пристроями, сприяє тому що смартфон став невід'ємною частиною життя сучасної людини. Як наслідок, постає питання про те як захистити ваш телефон від постійного використання. На щастя рішення є !. Це захисне скло, яке є кращим захистом екрану смартфона.

    На даний момент на ринку представлено безліч захисних стекол від різних виробників, це прості захисні плівки, силіконові плівки, акрилові або пластикові гнучкі плівки. Але, як показала практика, найкращим захистом є саме скло. Його основною метою є поглинання енергії удару, і розсіювання її по всій поверхні дисплея. Розбиваючись, даний вид захисту зберігає ваш смартфон. Адже заміна цього аксесуара набагато дешевше ніж ремонт телефону.

    Захисне скло для Infinix - це ефективне рішення для захисту сенсора від відколів, подряпин, тріщин і виготовлено з загартованого скла, має досить високу міцність, щоб захистити дисплей пристрою при падінні. Дане скло має дуже високу товщиною, для максимального захисту. Воно не впливає на чутливість сенсора. Також, матеріал, з якого виготовлено захисне скло, не спотворює картинку. Захисне скло - практичний у використанні аксесуар, який допоможе уникнути заміни екрану смартфона, збереже дисплею його первинний зовнішній вигляд.

    Основною перевагою даного рішення необхідно вважати той факт, що встановити його на екран можна самостійно в домашніх умовах.

Головні переваги захисного скла для Infinix:

 - Просто поклеїти самостійно.

 - Міцне і гнучке.

 - Відмінна клеюча основа.