• Гидрогель
  • Гидрогель

Захисні стекла і плівки для Asus


Показано з 1 по 4 из 4 (всього 1 сторінок)
Захисні стекла і плівки для Asus

Використання вашого телефону передбачає швидке погіршення його зовнішнього вигляду.

    В процесі експлуатації йому доводиться дуже часто піддаватися впливу ударів, зіткнень з іншими предметами. На даний момент на ринку мобільних аксесуарів представлено величезний вибір захисних скл від різних виробників, це звичайні захисні плівки, силіконові плівки, акрилові або пластикові гнучкі плівки. Але, як показала практика, найкращим захистом є саме скло. Його основною метою є поглинання енергії удару, і розсіювання її по всій поверхні екрану смартфона. Розбиваючись, даний вид захисту зберігає ваш пристрій. Адже заміна цього аксесуара набагато дешевше ніж ремонт, навіть.

     Захисне скло для Asus - це ефективне рішення для захисту сенсора від відколів, тріщин, подряпин і виготовлено з загартованого скла, досить міцне, щоб захистити сенсор телефону при падінні. У той же час, скло досить тонке і непомітне на екрані. Воно абсолютно не впливає на чутливість сенсора девайса. Також, матеріал, з якого виготовлено захисне скло, не спотворює картинку.

     Дане захисне скло можна встановити не володіючи великим досвідом, використовуючи якісні серветки, якими комплектуються Tempered Glass.

Головні переваги захисного скла для Asus:

 - Відмінна комплектація.

 - безапасності для вашого здоров'я!

 - Чи не спотворює передачу кольору.