• Гидрогель
  • Гидрогель

Захисні стекла і плівки для смартфонів Motorola


Показано з 1 по 7 из 7 (всього 1 сторінок)
Захисні стекла і плівки для смартфонів Motorola

Для чого слід використовувати захисне скло або плівку на смартфон Motorola?

    Бурхливий розвиток соціальних мереж, стрімке витіснення класичних засобів і способів комунікації мобільними пристроями, сприяє тому що мобільний телефон став невід'ємною частиною життя сучасної людини. Як наслідок, гостро постає питання про те як захистити ваш смартфон від постійного використання. Рішення даної проблеми є. Це захисне скло, яке є кращим захистом екрану телефону.

     Захисне скло для Motorola - це ефективне рішення для захисту екрану від тріщин, сколів, подряпин і виготовлено з загартованого скла, має досить високу міцність, щоб захистити дисплей телефону при падінні. У той же час, скло (Tempered Glass) досить тонке і практично непомітне на екрані. Воно не впливає на чутливість сенсора смартфона. Також, матеріал, з якого виготовлено захисне скло, не впливає на передачу кольору.

    Захисне скло - практичний у використанні аксесуар, який допоможе уникнути заміни екрану телефону, збереже дисплею його первинний зовнішній вигляд. Головною перевагою даного рішення необхідно вважати той факт, що поклеїти його на екран можна самостійно в домашніх умовах.

Головні переваги захисного скла для Motorola:

 - Відмінний олеофобним покриття.

 - Преміальна якість матеріалів.

 - Тривалий термін використання.