• Гидрогель
  • Гидрогель

Захисне скло


Показано з 1 по 25 из 2686 (всього 108 сторінок)
Захисне скло

Багатьох користувачів цікавить питання - як уберегти свій смартфон і продовжити термін його експлуатації.

    Одним з варіантів розв'язання задачі, є різні захисні продукти для найдорожчої частини пристрою. До них відносять захисні скла і плівки, які в свою чергу мають багато варіацій, типів, комбінацій матеріалів.


Чому коштував подбати про захист екрану смартфона? Які скла забезпечують оптимальний захист? На ці питання ми і постараємося дати відповідь.

   

Звичайні захисні стекла.

    Часте використання вашого смартфона передбачає досить швидке погіршення його зовнішнього вигляду. У процесі використання смартфону доводиться багаторазово піддаватися впливу ударів, зіткнень з іншими предметами. На даний момент на ринку мобільних аксесуарів представлено безліч захисних рішень від різних виробників, це звичайні захисні плівки, силіконові плівки, акрилові або пластикові гнучкі плівки. Але, як показала практика, найкращим захистом є саме скло. Його основною метою є поглинання енергії удару, і розсіювання її по всій поверхні дисплея. Розбиваючись, даний вид захисту зберігає ваш смартфон. Адже заміна цього аксесуара в багато разів дешевше ніж подальший ремонт пристрою.

     Захисне скло - це відмінне рішення для захисту дисплея від тріщин, подряпин, відколів і виготовлено з загартованого скла, досить міцне, щоб захистити екран смартфона при падінні. Скло має дуже високу товщиною, для максимального захисту. Воно не впливає на чутливість сенсора девайса. Також, матеріал, з якого виготовлено захисне скло, не спотворює картинку.

    Захисне скло - це якісний аксесуар, який допоможе уникнути заміни екрану телефону, збереже дисплею його первинний зовнішній вигляд. Головною перевагою даного рішення необхідно вважати той факт, що поклеїти його на екран можна самостійно в домашніх умовах.

    Основні переваги захисного скла:

 - Відмінна комплектація.

 - Відмінна клеюча основа.


Гнучкі захисні стекла.

    Основний виробник гнучкого захисного скла, це компанія BestSuit. Вона зробила переворот в індустрії аксесуарів для мобільних телефонів, представивши відмінне рішення у вигляді гнеться захисного скла на основі передових матеріалів. Гнучке захисне скло BestSuit Flexible - це найкраще рішення для найефективнішою захисту екрану від отримання тріщин, подряпин, відколів. Даний аксесуар, завдяки гнучкості та міцності, здатний відмінно впоратися із захистом вашого смартфона від падінь, ударів, подряпин і відколів. Якість зображення на екрані не спотворюється, завдяки якісній клейовий основі. У комплекті є якісний набір для наклейки, що полегшує процес установки.

    До переваг гнучкого захисного скла Flexible від виробника BestSuit відносяться:

 - Чи не спотворює якість зображення.

 - Гнучкість і надійність.

 - Поглинає удари.

 - Чи не відходить по краях.


3D, 5D, 9D + скла, закривають весь екран.

    Захисне скло з повною клейовий основою 3D, 5D це новітнє слово на ринку захисних аксесуарів. Відсутність повітряного прошарку між діспеем із захисним склом забезпечує більшу стійкість до ударів. Цей факт сприяє тому що зображення на дисплеї телефону не спотворюється, як при використанні звичайних варіантів захисту. Для запобігання забруднення поверхні, виробник наносить олеофобним покриття. У зв'язку з тим що виробник використовує якісну клейову основу, дане скло надійно кріпиться до дисплея. Вся вироблена продукція проходить суворий контроль, що забезпечує найкращу якість аксесуара і оптимальний захист. Виробником були враховані всі особливості дисплея даної моделі смартфона, що забезпечує повну сумісність.

  Характеристики захисного скла з повною клейовий основою 3D, 5D:

 - Чудова передача кольору.

 - Спеціальне олеофобним покриття.

 - Відмінна пропускна здатність.

 - Стійке до подряпин.

 - Легко клеїти в домашніх умовах.

 - Чи не втрачає своїх властивостей при тривалому використанні.