• Гидрогель
  • Гидрогель

Чохли для Nokia


Показано з 1 по 25 из 66 (всього 3 сторінок)
Чохли для Nokia

Безперечно, основним аксесуаром для смартфона Nokia є захисний чохол, який крім декоративної функції, призначений для захисту від падінь і ударів.

   Економлячи на придбання аксесуара, ви ризикуєте понести часові та фінансові витрати на ремонт вашого пристрою #b. Виробники використовують різні матеріали, завдяки чому на ринку багатий вибір, який задовольнить потреби найвимогливіших користувачів смартфонів. Цей вид чохла, від іменитого виробника мобільних аксесуарів прийнято називати накладкою. Цей варіант є оптимальним, тому що забезпечує надійний захист, не збільшуючи в габаритах. Для користувачів, у яких телефон падає рідко, цей варіант. Завдяки спеціальному покриттю, накладка не ковзає в руках.

 При виготовленні чохла (накладки) врахували всі особливості телефону, завдяки чому він щільно прилягає до корпусу смартфона. Відмінно підібрані матеріали, з яких він виготовлений, гарантують тривалий термін експлуатації. Основні характеристики чохла для Nokia

 - Враховано все вирізи і кнопки смартфона

 - Матеріали, з яких він виготовлений, преміальної якості.

 - Тривалий термін служби.

 - Великий вибір колірних рішень.

 Запобігає потраплянню пилу і бруду. #br # tabКупіть чохол за найкращою ціною в Одесі або по Україні можна оформивши замовлення на сайті, або зателефонувавши за телефонами: (050) 22-070-88, (073) 02-070-88.