• Гидрогель
  • Гидрогель

Захисні стекла і плівка для смартфонів Google Pixel


Показано з 1 по 4 из 4 (всього 1 сторінок)
Захисні стекла і плівка для смартфонів Google Pixel

Використання вашого смартфона Google передбачає досить швидке погіршення його зовнішнього вигляду.

    Це відбувається через те, що в процесі експлуатації девайсу доводиться дуже часто піддаватися впливу пилу, різного роду забруднень, ударів, зіткнень з іншими предметами. На даний момент на ринку представлено безліч захисних рішень від різних виробників, це прості захисні плівки, силіконові плівки, акрилові або пластикові гнучкі плівки.

    Але, як показала практика, кращим захистом є саме скло. Його основною метою є поглинання енергії удару, і розсіювання її по всій поверхні екрану смартфона. Розбиваючись, даний вид захисту зберігає ваш пристрій. Адже заміна цього аксесуара набагато дешевше ніж подальший ремонт пристрою. # Br # tabДанное скло для Google - це ефективне рішення для захисту екрану від відколів, тріщин, подряпин і виготовлено з загартованого скла, досить міцне, щоб захистити падінні на плитку або від побутових ударів. У той же час, скло (Tempered Glass) тонке і практично невидиме на екрані. Воно абсолютно не впливає на чутливість сенсора девайса.

    Також, матеріал, з якого виготовлено захисне скло, не спотворює картинку. Захисне скло - практичний у використанні аксесуар, який допоможе уникнути заміни екрану смартфона, збереже дисплей вашого смартфона в первісному вигляді. Перевагою цього рішення можна вважати той факт, що поклеїти його на екран можна самостійно в домашніх умовах.

Головні переваги захисного скла для Google:

 - Легко встановити самостійно.

 - Преміальна якість матеріалів.

 - Чи не спотворює передачу кольору.