• Гидрогель
  • Гидрогель

Гаджети та аксесуари


Нічник Animal A37 timer 1200 mAh Білий (47964) 
619.00 ₴
Миша Hoco GM21 Platinum Сірий (46837) 
319.00 ₴
Нічник Cloud A12 1200 mAh Білий (44533) 
569.00 ₴
Нічник Cat A16 1200 mAh Білий (44532) 
619.00 ₴
Чохол WIWU Air Skin Pro II 14.2'' Сірий (44494) 
1 869.00 ₴
Показано з 1 по 25 из 1096 (всього 44 сторінок)
Гаджети та аксесуари

Гаджети та додаткові аксесуари, облегчаючі нашу життя.

    Смартфони заслужено відносяться до потужних та функціональних пристроїв, які використовуються кожен день. Коли кількість їх функціональних складових залишається на низькому рівні, і якщо потрібно підвищити можливості використання телефону, рекомендується купувати та використовувати спеціальні аксесуари або гаджети.

     Натомість, завдяки тому, що смартфони забезпечують виробничі процеси, що забезпечують енергію при високому навантаженні, воно виявляється на високому рівні. Зарядити батарейну частину телефону можна за допомогою провідного зарядного пристрою, деякі моделі яких можуть одночасно зарядити до 4 телефонів! Щоб заряд пройшов максимально швидко і якісно, ​​щоб ще потрібно документувати для телефону спеціальний кабель, здатний підтримувати силу тока до 5 А, мати оплетку з тканин, сталі або силікону. Я обов'язково - м'яка гофру на концерті, завдяки якій термін експлуатації кабелю значущим чином підвищується.

    Недостаток зарядки за допомогою проводу - можливість розсипання порталу телефону та подальший ремонт у мастера рискує виявитися крайніми дорогами. Цього можна уникнути, якщо випишіть для телефону магнітний кабель, роз'єм якого вставляється в порт зарядки телефону та останній прослужить практично вічно!

     Що робити, якщо потрібно зарядити телефон на природу? У цьому випадку при логічному використанні спеціального заряду в банку power bank, значущі значення яких можуть надходити в найкращій версії до 50 А / ч. Данні акумуляторні системи забезпечують індікатором заряда, захищені від КЗ та перегрузки, що значно підвищує їх ресурсні експлуатації. Такі акумуляторні системи часто мають переважно прочний корпус, цінний тем, що з легкістю забезпечує серйозні фізичні дії.

    Як бути, якщо потрібно на природу ще заповнювати шикарні фото? У цьому випадку на даний момент находка виявляє комплект сполучених об'єктів, завдяки яким можна заповнити з легкістю якісні панорамні, макро- або групові записи. У особливостях, якщо використовувати палку для сільського господарства, яка може мати не тільки класичний провідний тип управління, а також безпровідну. В останньому варіанті палка має тривалість до 3 м, що дозволяє підключити телефон на більшу висоту та отримати дійсно якісний груповий знімок.